MENU
NA SKLADE

Náhrdelník s krížikom z bieleho zlata

  • Náhrdelník s krížikom z bieleho zlata
  • Náhrdelník s krížikom z bieleho zlata
  • Náhrdelník s krížikom z bieleho zlata
  • Náhrdelník s krížikom z bieleho zlata
  • XMAS Package

Náhrdelník s krížikom vyrobený z bieleho 14kt zlata. Nové poňatie klasického symbolu poteší všetky milovníčky krásnych šperkov. Horizontálne uchopenie krížika robí z náhrdelníka moderný šperk, ktorý zaujme pri každej príležitosti.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak).  Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

278.26 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0043012
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Šířka 9.6 mm
Výška 24.0 mm
Délka 420.00 mm
Váha 1.21 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.