MENU
NA SKLADE

Náhrdelník v tvare srdca z bieleho zlata

  • Náhrdelník v tvare srdca z bieleho zlata
  • Náhrdelník v tvare srdca z bieleho zlata
  • Náhrdelník v tvare srdca z bieleho zlata
  • XMAS Package

Minimalistický prívesok v tvare srdca je zavesený na retiazke Venezia z bieleho 14 kt zlata. Krásny a univerzálny doplnok, ktorý ako darček poteší každú ženu.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

170 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0439012
Materiál Biele zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Výška 8.00 mm
Váha 1.3 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.