MENU
NA SKLADE

Zlatá retiazka s guľôčkou

  • Zlatá retiazka s guľôčkou
  • Zlatá retiazka s guľôčkou
  • Zlatá retiazka s guľôčkou
  • XMAS Package

Minimalistickú retiazku zo 14 kt bieleho zlata dopĺňa zlatá guľôčka s priemerom 6 mm. Svojím dizajnom sa tento šperk hodí k vrstveniu viacerých náhrdelníkov. Môže byť tiež skvelým darčekom, ktorý vďaka svojej univerzálnosti urobí radosť každej žene.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak).  Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

213.04 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0539022
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Výška 6 mm
Délka 420.00 mm
Váha 1.30 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.