MENU
NA SKLADE

Zlatý náhrdelník v tvare stromu

  • Zlatý náhrdelník v tvare stromu
  • Zlatý náhrdelník v tvare stromu
  • XMAS Package

Na jemnej retiazke z ružového 14 kt zlata je zavesený prívesok v tvare stromu s diamantmi. Diamanty v briliantovom výbruse prepožičiavajú tomuto symbolickému prívesku nezameniteľné trblietanie. Výraznejší náhrdelník sa hodí pre každodenné nosenie, vďaka kvalitnému spracovaniu si totiž udrží svoju krásu po mnoho rokov.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

409 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0278014
Materiál Ružové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Šířka 19.5 mm
Váha 3.0 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.