MENU

  Náhrdelník s ametystom z ružového zlata

  • Náhrdelník s ametystom z ružového zlata
  • Náhrdelník s ametystom z ružového zlata
  • Náhrdelník s ametystom z ružového zlata
  • XMAS Package
  Elegantný náhrdelník z ružového 14 kt zlata zaujme fialovým ametystom vo výbruse cushion s priemerom 6 mm. Krásny doplnok pre každý deň aj výnimočné príležitosti a skvelý tip na darček pre milovníčky romantických farebných tónov.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich vrátane retiazky v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  561 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0693044
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Ametyst fialový
  Brus cushion
  Šířka 6.0 mm
  Výška 6.0 mm
  Váha 0.900 ct
  Váha 2.7 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.