MENU

  Náhrdelník z ružového zlata so zeleným ametystom

  • Náhrdelník z ružového zlata so zeleným ametystom
  • Náhrdelník z ružového zlata so zeleným ametystom
  • Náhrdelník z ružového zlata so zeleným ametystom
  • XMAS Package
  Jedinečný náhrdelník z ružového 14 kt zlata zdobený jemne zeleným ametystom vo výbruse cushion s priemerom 8 mm. Krásny doplnok pre najrôznejšie príležitosti a skvelý tip na darček pre milovníčky originálnych farebných kombinácií.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  866 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0694024
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Ametyst zelený
  Brus cushion
  Šířka 8.0 mm
  Výška 8.0 mm
  Váha 2.50 ct
  Váha 3.2 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.