MENU
NA SKLADE

Champagne diamantové napichovačky z ružového zlata

  • Champagne diamantové napichovačky z ružového zlata
  • Champagne diamantové napichovačky z ružového zlata
  • XMAS Package

Nežné puzetové náušnice z ružového 14k zlata, zdobené champagne diamantmi v briliantovom výbruse. Univerzálny dizajn týchto náušníc priamo nabáda na každodenné nosenie. Potešia tiež ako darček - napríklad ako prvý diamant na promóciu.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

647.83 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0369084
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant champagne
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Čistota SI
Farba champagne
Priemer 3 mm
Váha 0.210 ct
Váha 0.50 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.