MENU
NA SKLADE

Náramok z ružového zlata s čiernym diamantom

  • Náramok z ružového zlata s čiernym diamantom
  • Náramok z ružového zlata s čiernym diamantom
  • Náramok z ružového zlata s čiernym diamantom
  • Náramok z ružového zlata s čiernym diamantom
  • Náramok z ružového zlata s čiernym diamantom
  • XMAS Package

Minimalistický náramok vyrobený z ružového 14k zlata zdobí netradičný čierny diamant v osadení zvanom bezel. Táto široká obruba chráni diamant a navyše je naozaj pohodlná aj pre každodenné nosenie. Jedná sa o šperk, ktorý sa skvele kombinuje a vďaka svojmu univerzálnemu dizajnu poteší každú ženu.

Náramok vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v elegantnej škatuľke a certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach náramkov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

408.70 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0453044
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant čierny
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Farba čierný
Priemer 3 mm
Váha 0.1 ct
Délka 180.00 mm
Váha 1.0 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.