MENU
NA SKLADE

Náušnice napichovačky z ružového zlata s rhodolitmi

  • Náušnice napichovačky z ružového zlata s rhodolitmi
  • Náušnice napichovačky z ružového zlata s rhodolitmi
  • Náušnice napichovačky z ružového zlata s rhodolitmi
  • XMAS Package

Výrazné napichovacie náušnice z ružového 14k zlata, v ktorých sa vynímajú červené rhodolity s ružovofialovým podtónom. Ich sýta farba krásne vyniká vďaka menej známemu výbrusu cushion. Poteší najmä milovníčky jednoduchých, ale neprehliadnuteľných doplnkov.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

517.39 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0051064
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Rhodolit
Pôvod prírodný
Výbrus cushion
Šírka 6 mm
Výška 6 mm
Váha 2.200 ct
Váha 1.75 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.