MENU
NA SKLADE

Zlaté náušnice s Vltavínmi

  • ZLATÉ NÁUŠNICE S VLTAVÍNMI - NÁUŠNICE S VLTAVÍNOM - NÁUŠNICE
  • ZLATÉ NÁUŠNICE S VLTAVÍNMI - NÁUŠNICE S VLTAVÍNOM - NÁUŠNICE
  • ZLATÉ NÁUŠNICE S VLTAVÍNMI - NÁUŠNICE S VLTAVÍNOM - NÁUŠNICE
  • XMAS Package

Výrazné napichovacie náušnice zo 14k žltého zlata zdobia nezameniteľne zelené vltavíny vo výbruse cushion s rozmermi 6 x 6 mm. Jedinečný doplnok, ktorý zaručene pritiahne pozornosť. Poteší najmä milovníčky typicky českých prírodných drahokamov.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

779 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0695073
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Vltavín
Pôvod prírodný
Výbrus cushion
Šírka 6.0 mm
Výška 6 mm
Váha 1.600 ct
Váha 2.5 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.

DIAMANTOVÉ ŠPERKY KLENOTA

Vltavínové šperky

Český drahokam vltavín zaujme tajomne zelenými odtieňmi aj svojim pôvodom – pravdepodobne vznikol dopadom meteoritu na Zemi. Hojné náleziská sa nachádzajú najmä v oblasti južných Čiech. Tento kameň má na Mohsovej stupnici hodnotu 6, teda je pomerne krehký.

FARBA: Farba vltavínov sa pohybuje na škále od svetlo zelenej až po tmavo hnedo-zelenú. Vyznačujú sa vynikajúcim leskom a priezračnosťou. Každý kameň je vďaka prírodnému pôvodu absolútny unikát, jeho farba sa tak môže kus od kusu mierne líšiť.

VÝBRUS: Vltavínové šperky najlepšie vynikajú v zaoblených tvaroch - okrúhly, oválny, kvapka. Ich farbu v prsteňoch aj náhrdelníkoch krásne zvýrazní aj výbrus typu cushion (štvorec so zaoblenými rohmi).

HMOTNOSŤ: Váha vltavínu sa udáva v karátoch (ct) s presnosťou na 2 desatinné miesta. 1 ct = 0,20 g. Pri šperkoch s viacerými vltavínmi a pri náušniciach vždy uvádzame celkovú hmotnosť všetkých kameňov.

STAROSTLIVOSŤ: Šperk s vltavínom očistite pomocou mäkkej kefky v teplej mydlovej vode. Vltavíny v sebe často skrývajú drobné inklúzie, preto ich nenamáčajte v horúcej vode, mohli by prasknúť.


Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.