MENU

Napichovacie náušnice z bieleho zlata s ružovým turmalínom

  • Napichovacie náušnice z bieleho zlata s ružovým turmalínom
  • Napichovacie náušnice z bieleho zlata s ružovým turmalínom
  • Napichovacie náušnice z bieleho zlata s ružovým turmalínom
  • Napichovacie náušnice z bieleho zlata s ružovým turmalínom
  • XMAS Package

Klasické napichovacie náušnice s guľatými turmalínmi s priemerom 4 mm v bielom 14 kt zlate. Turmalíny sú v šperkárstve obľúbené pre svoju výraznú ružovú farbu, ktorá v bielom zlate krásne vynikne. Jedná sa o šperk, ktorý je ideálny ako darček z lásky.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

321.74 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0370072
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Turmalín ružový
Brus guľatý
Priemer 4 mm
Váha 0.5 ct
Šířka 4 mm
Váha 0.98 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.

Náušnice presne pre vás

Náušnice svojou variabilitou prekonajú všetky ostatné šperky. Minimalistické napichovačky, drobné detské náušničky, visiace náušnice s diamantmi či drahokamami aj veľké zlaté kruhy... Množstvu druhov náušníc zodpovedá aj pestrý výber typov zapínania. Každý šperk vytvárame tak, aby sa čo najpohodlnejšie nosil a dobre sedel. Radi však vyjdeme v ústrety vašim prianiam. Ak máte akúkoľvek požiadavku na úpravu vybraných náušníc, informujte nás o tom, prosím, v poznámke u objednávky alebo nás kontaktujte.

Váhu šperku i jednotlivých drahokamov vždy uvádzame celkovo za obe náušnice.