MENU
NA SKLADE

Zlaté náušnice v tvare mesiaca

  • Zlaté náušnice v tvare mesiaca
  • Zlaté náušnice v tvare mesiaca
  • Zlaté náušnice v tvare mesiaca
  • Zlaté náušnice v tvare mesiaca
  • Zlaté náušnice v tvare mesiaca
  • XMAS Package

Minimalistické 14k zlaté napichovačky v tvare mesiaca. Moderný dizajn ocenia mladé slečny i ženy, ktoré rady nosia hravé šperky. Hodia sa pre kombinovanie viacerých náušníc i každodenné nosenie samostatne. Kvalitné spracovanie zaistí, že si náušnice udržia svoju krásu po mnoho rokov.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

169.57 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0405013
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Šírka 4.6 mm
Výška 7.0 mm
Váha 0.90 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.