MENU
NA SKLADE

Náušnice kruhy s hviezdami z bieleho zlata

  • Náušnice kruhy s hviezdami z bieleho zlata
  • Náušnice kruhy s hviezdami z bieleho zlata
  • Náušnice kruhy s hviezdami z bieleho zlata
  • XMAS Package

Moderné náušnice kruhy s priemerom 16 mm vyrobené z bieleho 14k zlata. Jednoduchý, sofistikovaný dizajn ozvláštňujú mini prívesky v podobe roztomilých hviezdičiek. Skvele sa kombinujú a iste potešia ako darček. Zamilujú si ich dievčatá i ženy najrôznejších vekových kategórii.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

256.52 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0404042
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Šírka 16 mm
Výška 23 mm
Váha 1.45 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.