MENU
NA SKLADE

Visiace náušnice zo žltého zlata s moissanitom

  • Visiace náušnice zo žltého zlata s moissanitom
  • Visiace náušnice zo žltého zlata s moissanitom
  • Visiace náušnice zo žltého zlata s moissanitom
  • XMAS Package

Visiace retiazkové náušnice vyrobené zo žltého 14k zlata zdobí biely laboratórny moissanit vo výbruse emerald. Retiazky je možné z náušníc kedykoľvek zložiť a nosiť ich tak vo variante napichovačky. Tieto náušnice prestavujú nadčasový šperk, ktorý zostane krásny po dlhé roky.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

647.83 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0852023
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Moissanit
Pôvod laboratórny
Výbrus smaragd
Šírka 3.0 mm
Výška 5.0 mm
Váha 0.500 ct
Výška 85 mm
Váha 2.00 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.