MENU

Prsteň z ružového zlata s lemon quartz

  • Prsteň z ružového zlata s lemon quartz
  • Prsteň z ružového zlata s lemon quartz
  • Prsteň z ružového zlata s lemon quartz
  • Prsteň z ružového zlata s lemon quartz
  • XMAS Package

Originálny prstienok z ružového 14k zlata zdobený jemne žltým lemon quartz so zeleným nádychom. Vďaka výbrusu cushion a veľkosti 6 × 6 mm krásne vyniká jedinečná farba tohto málo známeho drahokamu. Tento šperk ocenia najmä ženy s láskou k nevšedným farebným kombináciám.

Prsteň vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

517.39 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0690014
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Lemon quartz
Pôvod prírodný
Výbrus cushion
Šírka 6.0 mm
Výška 6.0 mm
Váha 0.80 ct
Váha 2.20 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.