MENU

Prsteň z ružového zlata s lemon quartz

  • Prsteň z ružového zlata s lemon quartz
  • Prsteň z ružového zlata s lemon quartz
  • Prsteň z ružového zlata s lemon quartz
  • Prsteň z ružového zlata s lemon quartz
  • XMAS Package

Originálny prstienok z ružového 14 kt zlata zdobený jemne žltým lemon quartz so zeleným nádychom. Vďaka výbrusu cushion a veľkosti 6 × 6 mm krásne vyniká jedinečná farba tohto málo známeho drahokamu. Tento šperk ocenia najmä ženy s láskou k nevšedným farebným kombináciám.

Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

517.39 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0690014
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Lemon quartz
Brus cushion
Šírka 6.0 mm
Výška 6.0 mm
Váha 0.80 ct
Váha 2.20 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.