MENU
  NA SKLADE

  Pánsky prsteň z ružového zlata

  • Pánsky prsteň z ružového zlata
  • Pánsky prsteň z ružového zlata
  • Pánsky prsteň z ružového zlata
  • XMAS Package
  Prsteň v čistom dizajne z ružového 14 kt zlata. Hodí sa predovšetkým ako svadobná obrúčka pre mužov, ktorí radi spájajú moderný vzhľad a eleganciu s praktickosťou a pohodlím.

  Svadobné obrúčky vyrábame ručne v našom ateliéri v Prahe vo všetkých bežných veľkostiach. Veľkosti môžete uviesť v objednávke alebo ich upresniť neskôr. Doprava zadarmo, darčeková krabička, certifikát pravosti a možnosť vyskúšania sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  409 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0438014
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Šířka 3.0 mm
  Váha 2.8 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.