MENU
NA SKLADE

Pánsky prsteň z ružového zlata

  • Pánsky prsteň z ružového zlata
  • Pánsky prsteň z ružového zlata
  • Pánsky prsteň z ružového zlata
  • XMAS Package

Prsteň v čistom dizajne z ružového 14 kt zlata. Hodí sa predovšetkým ako svadobná obrúčka pre mužov, ktorí radi spájajú moderný vzhľad a eleganciu s praktickosťou a pohodlím.

Svadobné obrúčky vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Rytiny vykonávame s ohľadom na šírku obrúčky, preto sa prosím informujte o možnostiach rytia priamo pre konkrétny model, radi vám poradíme. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

409 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0438014
Materiál Ružové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Povrch lesk
Profil plochý + polkruhové hrany
Šířka 3.0 mm
Váha 2.8 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.