MENU

Minimalistický prsteň z ružového zlata s turmalínom

  • Minimalistický prsteň z ružového zlata s turmalínom
  • Minimalistický prsteň z ružového zlata s turmalínom
  • XMAS Package

Krásny prstienok z ružového 14 kt zlata s oválnym ružovým turmalínom. Tento decentný krúžok sa skvele hodí k vrstveniu viacerých prstienkov, ale minimalistky ho ocenia aj pre jeho sofistikovanú jednoduchosť. Turmalínom sú pripisované najrôznejšie liečivé účinky, vďaka svojej farbe sú zase spájané s láskou a priateľstvom.

Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

278.26 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0772084
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Turmalín ružový
Brus ovál
Šírka 3.0 mm
Výška 5.0 mm
Váha 0.250 ct
Šířka dámský 1.40 mm
Váha 1.10 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.