MENU
  NA SKLADE

  Zlatý prsteň s ametystom

  • Zlatý prsteň s ametystom
  • Zlatý prsteň s ametystom
  • Zlatý prsteň s ametystom
  • Zlatý prsteň s ametystom
  • XMAS Package

  Zaujímavo tvarovaný prstienok z bieleho 14kt zlata s fialovým ametystom. Vďaka okrúhlemu výbrusu drahokamu vynikne jedinečná farba ametystu. Tvar prstienka z neho robí neobvyklý ale veľmi pôvabný prsteň pre zásnuby.

  Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  279 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0066062
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Ametyst fialový
  Brus guľatý
  Průměr 3.0 mm
  Váha 0.1 ct
  Váha 1.7 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.