MENU
NA SKLADE

Dámsky náramok zo žltého 14 kt zlata

  • Dámsky náramok zo žltého 14 kt zlata
  • Dámsky náramok zo žltého 14 kt zlata
  • Dámsky náramok zo žltého 14 kt zlata
  • XMAS Package

Zlatý dámsky náramok vyrobený z elegantného 14k žltého zlata. Zaujímavý dizajn z neho robí ideálny doplnok na každodenné nosenie. Poteší aj ako darček, je vhodný pre ženy každého veku.

Náramok je vyrobený ručne v ateliéri KLENOTA v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Náramok vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach náramkov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

734.78 € Vyžiadať na tovar
KÓD K7007033
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Šírka 1.77 mm
Dĺžka 180 mm
Váha 4.3 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.