MENU
  NOVINKA

  Náramok so srdiečkom zo zlata

  • Náramok so srdiečkom zo zlata
  • Náramok so srdiečkom zo zlata
  • XMAS Package
  Minimalistický náramok so srdiečkom zo žltého 14 kt zlata. Srdiečko je uchytené horizontálne pomocou dvoch očiek a náramok je tak pohodlný pre každodenné nosenie. Kvalitné spracovanie zaručuje, že si náramok zachová svoju krásu po dlhé roky. Ideálny tip na darček - v súprave s rovnakým príveskom poteší každú obdivovateľku kvalitných šperkov.

  Náramky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo úpravu, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: doba dodania je 1 až 2 týždne

  156 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0766023
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kameňa
  Šířka 14 mm
  Výška 10 mm
  Váha 1.2 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.