MENU
NA SKLADE

Zlatá dámska retiazka rolo v dĺžke 50 cm

  • Zlatá dámska retiazka rolo v dĺžke 50 cm
  • Zlatá dámska retiazka rolo v dĺžke 50 cm
  • XMAS Package

Dámska retiazka z okrúhlych očiek vyrobená zo 14k žltého zlata. Dĺžka retiazky je 50 cm a preto jej to pristane najmä s príveskom. Vďaka neštandardnej dĺžke je ideálna na vrstvenie a kombinovanie viacerých náhrdelníkov.

V ateliéri KLENOTA ponúkame jemné minimalistické retiazky na každý deň. Ich štandardná dĺžka je 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Doprava zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti je samozrejmosťou. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

147.83 € Vyžiadať na tovar
KÓD K7011033
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Dĺžka 500 mm
Váha 1.3 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.