MENU
NA SKLADE

Retiazka anker z bieleho zlata

  • Retiazka anker z bieleho zlata
  • Retiazka anker z bieleho zlata
  • XMAS Package

Moderná retiazka typu anker vyrobená z bieleho 14kt zlata. Vysoký lesk tejto tenkej retiazke zaisťujú podlhovasté, zbrúsené očká. Pristanú jej najmä drobné diamantové prívesky.

V ateliéri KLENOTA ponúkame jemné minimalistické retiazky pre každý deň. Ich štandardná dĺžka je 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Šperk vám dopravíme zadarmo v elegantnej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

86.52 € Vyžiadať na tovar
KÓD k7009012
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Délka 420 mm
Váha 0.7 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.