MENU
NA SKLADE

Zlatá dámska retiazka rolo 30 v dĺžke 42 cm

  • Zlatá dámska retiazka rolo 30 v dĺžke 42 cm
  • XMAS Package

Retiazka pre ženy vyrobená zo žltého 14 kt zlata s guľatými očkami s priemerom 0,7 mm. Nadčasový doplnok, ktorý sa dá nosiť každý deň. Pristane mu to samostatne, s príveskom aj v kombinácii s ďalšími šperkmi na krk.

V ateliéri KLENOTA ponúkame jemné minimalistické retiazky pre každý deň. Ich štandardná dĺžka je 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Šperk vám dopravíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

169.57 € Vyžiadať na tovar
KÓD k7010013
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Délka 420 mm
Váha 1.8 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.