MENU
NA SKLADE

Retiazka rolo 25 z bieleho zlata v dĺžke 42 cm

  • Retiazka rolo 25 z bieleho zlata v dĺžke 42 cm
  • Retiazka rolo 25 z bieleho zlata v dĺžke 42 cm
  • XMAS Package

Dámska retiazka z bieleho 14k zlata s guľatými očkami s priemerom 0,6 mm. Klasický doplnok, ktorý sa dá nosiť samostatne aj s príveskom. Ideálne pre každodenné nosenie a kombinovanie s ďalšími šperkmi na krk.

V ateliéri KLENOTA ponúkame jemné minimalistické retiazky na každý deň. Ich štandardná dĺžka je 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Doprava zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti je samozrejmosťou. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

126.09 € Vyžiadať na tovar
KÓD K7011012
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Dĺžka 420 mm
Váha 1.20 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.