MENU
NA SKLADE

Retiazka anker 45 cm z ružového zlata

  • Retiazka anker 45 cm z ružového zlata
  • Retiazka anker 45 cm z ružového zlata
  • XMAS Package

Tenká retiazka typu anker vyrobená z ružového 14k zlata. Tento typ retiazky tvoria ploché, zbrúsené očká, vďaka ktorým sa retiazka krásne leskne. Pristanú jej najmä drobné minimalistické prívesky. Dĺžka retiazky je 45 cm.

V ateliéri KLENOTA ponúkame jemné minimalistické retiazky pre každý deň. Ich štandardná dĺžka je 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Šperk vám dopravíme zadarmo v elegantnej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

104.35 € Vyžiadať na tovar
KÓD k7009024
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Délka 450 mm
Váha 0.8 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.