MENU
NOVINKA NA SKLADE

Dámska 60 cm retiazka rolo zo žltého 14 kt zlata

  • Dámska 60 cm retiazka rolo zo žltého 14 kt zlata
  • Dámska 60 cm retiazka rolo zo žltého 14 kt zlata
  • XMAS Package

Dámska retiazka zo žltého 14 kt zlata v dĺžke 60 cm typu rolo30. Univerzálna klasika pre každý deň, ktorej pristane najmä výraznejší prívesok.

V ateliéri KLENOTA ponúkame jemné minimalistické retiazky pre každý deň. Ich štandardná dĺžka je 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Šperk vám dopravíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

260.87 € Vyžiadať na tovar
KÓD C7010033
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Délka 600 mm
Váha 2.15 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.