MENU
  NOVINKA NA SKLADE

  Retiazka anker 45 cm zo žltého zlata

  • Retiazka anker 45 cm zo žltého zlata
  • Retiazka anker 45 cm zo žltého zlata
  • XMAS Package

  Tenká retiazka typu anker vyrobená zo žltého 14 kt zlata. Tento typ retiazky tvoria ploché, zbrúsené očká, vďaka ktorým sa retiazka krásne leskne. Pristanú jej najmä drobné minimalistické prívesky. Dĺžka retiazky je 45 cm.

  V ateliéri KLENOTA ponúkame jemné minimalistické retiazky pre každý deň. Ich štandardná dĺžka je 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Šperk vám dopravíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  105 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k1011023
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kameňa
  Délka 450 mm
  Váha 0.8 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.