Svadba sa blíži, začínate vyberať svadobné obrúčky, ale nie ste si istí, aký štýl vlastne hľadáte? Inšpirujte sa v našej galérii jedinečných svadobných prstienkov KLENOTA. Nájdete tu tie najobľúbenejšie svadobné obrúčky a súpravy z bieleho, žltého a ružového zlata aj rôznofarebné kombinácie. Pánske prstene sa vyznačujú predovšetkým pohodlím a odolnosťou, dámske prstene sú luxusnejšie a často ich zdobia diamanty.

Ak ani potom nebudete mať jasno, stavte sa v našom ateliéri, kde vám poradíme s výberom a kde si môžete rôzne typy prstienkov vyskúšať.


Galerie

Dámska svabodná obrúčka z bieleho zlata s diamantmi Svadobné obrúčky z bieleho a žltého zlata - dámska s diamantmi Svadobné obrúčky z bieleho a žltého zlata - dámska s diamantmi Svadobné obrúčky z bieleho zlata - dámska s diamantmi Svadobné obrúčky z bieleho zlata - dámska s diamantmi Svadobné obrúčky z bieleho zlata - dámska s diamantmi Svadobné obrúčky z ružového zlata - dámska s diamantmi Svadobné obrúčky z ružového zlata Svadobné obrúčky zo žltého a bieleho zlata - dámska s diamantmi Svadobné obrúčky zo žltého a bieleho zlata - dámska s diamantmi Svadobné obrúčky z bieleho a žltého zlata so špeciálne upraveným povrchom Svadobné obrúčky zo žltého a ružového zlata - dámska s diamantmi Svadobné obrúčky zo žltého zlata - dámska s diamantom Svadobné obrúčky zo žltého zlata - dámska s diamantmi Svadobné obrúčky zo žltého zlata - dámska s diamantmi Svadobné obrúčky zo žltého zlata - dámska s diamantmi Svadobné obrúčky zo žltého zlata - dámska s diamantmi Svadobné obrúčky zo žltého zlata - dámska s diamantmi Svadobné obrúčky zo žltého zlata - dámska s diamantmi Svadobné obrúčky zo žltého zlata - dámska s diamantmi Svadobné obrúčky zo žltého zlata so špeciálne upraveným povrchom Svadobné obrúčky zo žltého zlata so špeciálne upraveným povrchom Kombinácia zásnubného a snubného prsteňa z ružového zlata