MENU

Minimalistický prsteň z bieleho zlata s akvamarínom

  • Minimalistický prsteň z bieleho zlata s akvamarínom
  • Minimalistický prsteň z bieleho zlata s akvamarínom
  • XMAS Package

Prstienok z bieleho 14k zlata s oválnym akvamarínom. Tento decentný krúžok sa skvele hodí k vrstveniu viacerých prstienkov, ale minimalistky ho ocenia aj pre jeho sofistikovanú jednoduchosť. Obľúbený svetlo modrý drahokam sa tradične daruje k narodeniu syna, ale iste poteší aj pri inej príležitosti.

Prsteň vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

313.04 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0772102
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Akvamarín
Pôvod prírodný
Výbrus ovál
Šírka 3.0 mm
Výška 5.0 mm
Váha 0.200 ct
Váha 1.10 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.