MENU

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s akvamarínom

  • Zásnubný prsteň z bieleho zlata s akvamarínom
  • Zásnubný prsteň z bieleho zlata s akvamarínom
  • Zásnubný prsteň z bieleho zlata s akvamarínom
  • XMAS Package

Elegantný prstienok z bieleho 14 kt zlata v klasickom dizajne. Zdobí ho jemne modrý akvamarín v guľatom výbruse, uchytený do štyroch krapien. Tento drahokam sa v poslednej dobe teší veľkej obľube medzi originálnymi voľbami pre zásnubný prsteň. Milo prekvapí aj pri iných príležitostiach.

Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

Dostupnosť: 2 - 3 týždne

473.91 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0729022
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Akvamarín
Brus guľatý
Priemer 5.0 mm
Váha 0.450 ct
Váha 1.70 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.