MENU
NA SKLADE

Náhrdelník z ružového zlata s čiernym diamantom

  • Náhrdelník z ružového zlata s čiernym diamantom
  • Náhrdelník z ružového zlata s čiernym diamantom
  • Náhrdelník z ružového zlata s čiernym diamantom
  • XMAS Package

Na retiazke typu Venezia zo 14k ružového zlata je voľne zavesený jednoduchý prívesok s čiernym diamantom v guľatom výbruse. Originálna kombinácia farieb v spojení s minimalistickým dizajnom robia z tohto šperku nadčasový doplnok, ktorý sa dá nosiť pri akejkoľvek príležitosti a zároveň určite zaujme.

Náhrdelník je vyrobený ručne v ateliéri KLENOTA a dodávame ho vrátane retiazky z rovnakého kovu v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.


Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

517.39 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0450134
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant čierny
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Farba čierný
Úpravy Úprava farby
Priemer 4.0 mm
Váha 0.200 ct
Délka 420 mm
Váha 1.22 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.