MENU

  Prívesok z bieleho zlata s tanzanitom

  • Prívesok z bieleho zlata s tanzanitom
  • Prívesok z bieleho zlata s tanzanitom
  • XMAS Package
  Elegantný náhrdelník z bieleho 14 kt zlata. Na klasickej retiazke je voľne zavesený prívesok s výrazným tanzanitom so šírkou 6 mm. Okrúhly drahokam zaujme výraznou modrou farbou s nádychom fialovej.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich vrátane retiazky v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: doba dodania je 2 až 3 týždne

  584 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0648062
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Tanzanit
  Brus guľatý
  Průměr 6 mm
  Váha 0.8 ct
  Váha 2.9 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.