MENU
NA SKLADE

Retiazka s guľôčkou z ružového zlata

  • RETIAZKA S GUĽÔČKOU Z RUŽOVÉHO ZLATA - NÁHRDELNÍKY Z RUŽOVÉHO ZLATA - NÁHRDELNÍKY
  • RETIAZKA S GUĽÔČKOU Z RUŽOVÉHO ZLATA - NÁHRDELNÍKY Z RUŽOVÉHO ZLATA - NÁHRDELNÍKY
  • RETIAZKA S GUĽÔČKOU Z RUŽOVÉHO ZLATA - NÁHRDELNÍKY Z RUŽOVÉHO ZLATA - NÁHRDELNÍKY
  • XMAS Package

Minimalistickú retiazka z ružového 14kt zlata dopĺňa zlatá gulička s priemerom 6 mm. Svojím dizajnom sa tento šperk hodí k vrstveniu viacerých náhrdelníkov na krku. Môže byť tiež skvelým darčekom, ktorý vďaka svojej univerzálnosti urobí radosť každej žene.

Náhrdelník je vyrobený ručne v ateliéri KLENOTA a dodávame ho vrátane retiazky z rovnakého kovu v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.


Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

300 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0539024
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Šírka 6 mm
Výška 6 mm
Dĺžka 420.00 mm
Váha 1.50 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.

DIAMANTOVÉ ŠPERKY KLENOTA


Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.