MENU
NA SKLADE

Zlaté náušnice kruhy

  • Zlaté náušnice kruhy
  • Zlaté náušnice kruhy
  • XMAS Package

Klasické náušnice kruhy vyrobené z bieleho 14k zlata. Priamo nadčasový dizajn, ktorý bude vždy trendy, je vďaka kvalitnému spracovaniu vhodný aj pre každodenné nosenie. Hodia sa skrátka ku všetkému a vždy urobia radosť.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

278.26 € Vyžiadať na tovar
KÓD K7014052
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Šírka 40 mm
Výška 40 mm
Váha 2.0 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.