MENU
NA SKLADE

Prsteň z ružového zlata s čiernym diamantom

  • Prsteň z ružového zlata s čiernym diamantom
  • Prsteň z ružového zlata s čiernym diamantom
  • Prsteň z ružového zlata s čiernym diamantom
  • XMAS Package

Minimalistický prstienok z ružového 14k zlata zdobený drobným čiernym diamantom. Skvele sa hodí k vrstveniu s ďalšími prstene. Vďaka neobvyklej farebnej kombinácii ale rozhodne zaujme aj osamote.

Svadobné obrúčky vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Rytiny vykonávame s ohľadom na šírku obrúčky, preto sa prosím informujte o možnostiach rytia priamo pre konkrétny model, radi vám poradíme. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

217 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0099074
Materiál Ružové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant čierny
Brus guľatý
Průměr 1.0 mm
Váha 0.005 ct
Šířka 1.5 mm
Váha 1.2 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.