MENU
  NA SKLADE

  Prsteň z ružového zlata s čiernym diamantom

  • Prsteň z ružového zlata s čiernym diamantom
  • Prsteň z ružového zlata s čiernym diamantom
  • Prsteň z ružového zlata s čiernym diamantom
  • XMAS Package
  Minimalistický prstienok z ružového 14k zlata zdobený drobným čiernym diamantom. Skvele sa hodí k vrstveniu s ďalšími prstene. Vďaka neobvyklej farebnej kombinácii ale rozhodne zaujme aj osamote.

  Svadobné obrúčky vyrábame ručne v našom ateliéri v Prahe vo všetkých bežných veľkostiach. Veľkosti môžete uviesť v objednávke alebo ich upresniť neskôr. Doprava zadarmo, darčeková krabička, certifikát pravosti a možnosť vyskúšania sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  217 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0099074
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant čierny
  Brus guľatý
  Průměr 1.0 mm
  Váha 0.005 ct
  Šířka 1.5 mm
  Váha 1.2 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.