MENU
NA SKLADE

Svadobná obrúčka pre ženy z bieleho 14 kt zlata

  • Svadobná obrúčka pre ženy z bieleho 14 kt zlata
  • Svadobná obrúčka pre ženy z bieleho 14 kt zlata
  • XMAS Package

Dámska svadobná obrúčka vyrobená z bieleho 14k zlata. Lesklá obrúčka s pologuľatým profilom je ozdobená jemnou rytinou, ktorá z nej robí originálny svadobný šperk. Tento model môžete ľahko kombinovať so zásnubným prsteňom aj inými šperkmi.

Prsteň vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

473.91 € Vyžiadať na tovar
KÓD X0901012L30
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Povrch lesk
Profil polkruhový
Drahokamy Bez kameňa
Šírka 3.0 mm
Váha 2.40 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.