MENU
NA SKLADE

Náramok z granátov v žltom zlate

  • Náramok z granátov v žltom zlate
  • Náramok z granátov v žltom zlate
  • XMAS Package

Náramok z granátov v 14k žltom zlate. Tmavočervený drahokam je tu v netradičnej úprave – fazetovanie. Obrúsené granáty dopĺňajú zlaté guľôčky a náramok tak získava elegantný dizajn. Hodí sa ako darček, radosť urobí napríklad mamičke alebo babičke.

Náramok vyrábame ručne z prírodných minerálov, ktoré ponúkajú pestrú škálu odtieňov i vlastností. Minerály starostlivo vyberáme a ručne navliekame, výsledkom je preto vždy farebne unikátny a neopakovateľný dizajn. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach náramkov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

256.52 € Vyžiadať na tovar
KÓD K8015843
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Granát
Pôvod prírodný
Priemer 3.0 mm
Dĺžka 180.00 mm
Váha 4.10 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.