MENU

  Náhrdelník z ružového zlata s lemon Quartz

  • Náhrdelník z ružového zlata s lemon Quartz
  • Náhrdelník z ružového zlata s lemon Quartz
  • Náhrdelník z ružového zlata s lemon Quartz
  • XMAS Package
  Originálny náhrdelník z ružového 14 kt zlata zaujme neobvyklou kombináciou farieb: v kove s medeným tónom je totiž zasadený jemný žltozelený lemon quartz. Jeho odtieň navyše dokonale vyniká vďaka výbrusu typu cushion. Skvelý tip na darček pre milovníčky pozitívnych farieb.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich vrátane retiazky v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  561 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0693014
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Lemon quartz
  Brus cushion
  Šířka 6.0 mm
  Výška 6.0 mm
  Váha 0.9 ct
  Váha 2.7 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.