MENU
NA SKLADE

Prívesok kríž z bieleho zlata s champagne diamantom

  • Prívesok kríž z bieleho zlata s champagne diamantom
  • Prívesok kríž z bieleho zlata s champagne diamantom
  • Prívesok kríž z bieleho zlata s champagne diamantom
  • XMAS Package

Prívesok s netradičným krížom z bieleho 14k zlata zdobí diamant v elegantnom odtieni champagne. Ten v strede spája jednotlivé časti krížika a tvorí tak jemný a univerzálny šperk, ktorý poteší aj ako darček.

Náhrdelník je vyrobený ručne v ateliéri KLENOTA a dodávame ho vrátane retiazky z rovnakého kovu v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.


Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

386.96 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0036062
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant champagne
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Čistota SI
Farba champagne
Priemer 2.3 mm
Váha 0.05 ct
Délka 420.00 mm
Váha 1.40 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.