MENU
NA SKLADE

Dámska retiazka zo žltého zlata

  • DÁMSKA RETIAZKA ZO ŽLTÉHO ZLATA - ZLATÉ RETIAZKY - NÁHRDELNÍKY
  • DÁMSKA RETIAZKA ZO ŽLTÉHO ZLATA - ZLATÉ RETIAZKY - NÁHRDELNÍKY
  • DÁMSKA RETIAZKA ZO ŽLTÉHO ZLATA - ZLATÉ RETIAZKY - NÁHRDELNÍKY
  • XMAS Package

Výrazná dámska retiazka vyrobená zo 14kt žltého zlata. Tento dizajn retiazok - prepletené očká, je stálicou medzi dámskymi šperkmi. Vyzerá skvele najmä samostatne, ale moderná je aj kombinácia viacerých masívnych náhrdelníkov.

V ateliéri KLENOTA ponúkame jemné minimalistické retiazky na každý deň. Ich štandardná dĺžka je 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Doprava zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti je samozrejmosťou. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

692 € Vyžiadať na tovar
KÓD K7004013
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Dĺžka 450 mm
Váha 5.0 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.

DIAMANTOVÉ ŠPERKY KLENOTA


Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.