MENU
  NA SKLADE

  Prsteň s guľôčkou z ružového zlata

  • Prsteň s guľôčkou z ružového zlata
  • Prsteň s guľôčkou z ružového zlata
  • XMAS Package

  Moderný prsteň vyrobený z ružového 14 kt zlata zdobí zlatá guľôčka s priemerom 4,5 mm. Prsteň určite zaujme pri každej príležitosti. Poteší najmä milovníčky súčasných trendov a minimalistických šperkov.

  Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  170 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0576034
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kameňa
  Šířka 4.5 mm
  Váha 1.2 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.