MENU
NA SKLADE

Svadobná obrúčka z bieleho zlata

  • Svadobná obrúčka z bieleho zlata
  • Svadobná obrúčka z bieleho zlata
  • Svadobná obrúčka z bieleho zlata
  • Svadobná obrúčka z bieleho zlata
  • XMAS Package

Jednoduchý prstienok vyrobený z bieleho 14 kt zlata. Decentný krúžok sa hodí najmä ako svadobná obrúčka, ale je tiež ideálny pre kombinovanie viacerých rôznych prstienkov. Svojim minimalistickým dizajnom sa hodí ku všetkým iným šperkom.

Svadobné obrúčky vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Rytiny vykonávame s ohľadom na šírku obrúčky, preto sa prosím informujte o možnostiach rytia priamo pre konkrétny model, radi vám poradíme. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

279 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0441052
Materiál Biele zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Šířka 1.8 mm
Váha 1.3 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.