MENU
  NA SKLADE

  Svadobná obrúčka z bieleho zlata

  • Svadobná obrúčka z bieleho zlata
  • Svadobná obrúčka z bieleho zlata
  • Svadobná obrúčka z bieleho zlata
  • Svadobná obrúčka z bieleho zlata
  • XMAS Package
  Jednoduchý prstienok vyrobený z bieleho 14 kt zlata. Decentný krúžok sa hodí najmä ako svadobná obrúčka, ale je tiež ideálny pre kombinovanie viacerých rôznych prstienkov. Svojim minimalistickým dizajnom sa hodí ku všetkým iným šperkom.

  Svadobné obrúčky vyrábame ručne v našom ateliéri v Prahe vo všetkých bežných veľkostiach. Veľkosti môžete uviesť v objednávke alebo ich upresniť neskôr. Doprava zadarmo, darčeková krabička, certifikát pravosti a možnosť vyskúšania sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  279 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0441052
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kameňa
  Šířka 1.8 mm
  Váha 1.3 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.