MENU
  NA SKLADE

  Prsteň z ružového zlata so zeleným diamantom

  • Prsteň z ružového zlata so zeleným diamantom
  • Prsteň z ružového zlata so zeleným diamantom
  • Prsteň z ružového zlata so zeleným diamantom
  • XMAS Package

  Zásnubný prsteň z ružového 14 kt zlata, do ktorého je zasadený menej tradičný zelený diamant v briliantovom výbruse. Dizajn prstienka je ideálny pre žiadosť o ruku, avšak odporúčame sa najskôr ubezpečiť, či bude dáme táto farebná kombinácia vyhovovať.

  Prsten vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  1 257 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0005054
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant zelený
  Brus guľatý
  Čistota SI
  Barva fancy
  Průměr 4.0 mm
  Váha 0.25 ct
  Váha 2.75 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.