MENU

  Zlatý náhrdelník s krúžkami

  • Zlatý náhrdelník s krúžkami
  • Zlatý náhrdelník s krúžkami
  • Zlatý náhrdelník s krúžkami
  • Zlatý náhrdelník s krúžkami
  • XMAS Package
  Jemná retiazka zo žltého 14 kt zlata, ktorá je zakončená dvoma prepletenými kruhmi s priemerom 16 a 11 mm. Poteší dámy, ktoré majú v obľube moderné, dizajnovo čisté šperky. Precízne spracovanie zaujme obdivovateľov remeselnej zručnosti.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  279 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0409013
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kameňa
  Váha 1.9 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.