Náramky právom patria k tým najobľúbenejším šperkom. Jedným z dôvodov je aj to, že na rozdiel od náušníc a náhrdelníkov si pohľad na náramok môže užiť aj ten (alebo skôr tá), kto ho práve nosí. A tak nech už vyberáte darček pre niekoho blízkeho, alebo si chcete urobiť radosť krásnym a univerzálnym doplnkom, stojí za to dať náramkom šancu. A pamätajte, že náramky priamo nabádajú k vrstveniu, takže ak váhate, ktorý vybrať, môžete ich na ruke skombinovať hneď niekoľko!

V ponuke ateliéru KLENOTA nájdete šperky z vysoko kvalitných materiálov - a to platí aj pre naše dámske náramky. Biele, žlté a ružové zlato, diamanty a ďalšie drahokamy všetkých možných farieb a nechýbajú samozrejme ani sladkovodné a morské perly... Kvalitné materiály zaručujú, že vám vybraný šperk bude robiť radosť naozaj veľmi dlho.

Náramok z bieleho zlata s diamantmi - KLENOTA

Nie je náramok ako náramok

Poďme si teraz veľmi stručne zhrnúť, medzi akými typmi náramkov môžete vyberať. Aby sme to nekomplikovali, rozdelíme si ich veľmi jednoducho: na retiazkové, pevné a perlové.

Retiazkové náramky pôsobia jemnejšie, ocenia ich najmä milovníčky minimalizmu. Je s nimi však nutné zaobchádzať trochu opatrne, aby sa neroztrhli. Oproti tomu pevné náramky zaujmú masívnejším dojmom, hodia sa predovšetkým pre ženy s láskou k výrazným doplnkom. Perly predstavujú nadčasovú klasiku, aj tie však vyžadujú špeciálnu starostlivosť.

Náramok z ružového zlata s diamantom v srdiečku - KLENOTA

Prezrite si tie najobľúbenejšie

Načerpajte inšpiráciu v našom výbere toho najlepšieho z náramkov KLENOTA:

Retiazkový náramok s farebným diamantom

Náramok z bieleho zlata s čiernym diamantom - KLENOTA

Náramok s jednoduchým krížikom

Náramok z bieleho zlata s krížikom - KLENOTA

Pevný flexi náramok s nádychom hravosti

Náramok z bieleho zlata s guličkami - KLENOTA

Retiazkový náramok s diamantmi

Náramok z ružového zlata s diamantmi - KLENOTA

Náramok s bielou perlou

Zlatý náramok so sladkovodnú perlou - KLENOTA

Náramok, ktorý je sčasti retiazkový a sčasti pevný

Zlatý náramok s diamantom - KLENOTA

Náramok s farebným prírodným drahokamom

Náramky z bieleho zlata s drahokamami - KLENOTA