MENU
  NOVINKA

  Detské náušnice hviezdy z ružového zlata so zirkónmi

  • Detské náušnice hviezdy z ružového zlata so zirkónmi
  • Detské náušnice hviezdy z ružového zlata so zirkónmi
  • XMAS Package
  Trblietavé zirkónové náušnice z ružového 14 kt zlata v tvare hviezdičiek. Detská brizura, ktorá sa zapína spredu, je ideálna pre všetky malé slečny. Zapínanie je pohodlné a predovšetkým znižuje riziko straty náušníc. Nadčasový roztomilý dizajn určite rozžiari oči každej malej parádnice.

  Náušnice pre Vás vyrábame ručne v našom ateliéri v Prahe. Náušnice Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: doba dodania je 2 až 3 týždne

  180 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0739064
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Zirkónia
  Brus guľatý
  Průměr 1.3 mm
  Zirkónia
  Brus guľatý
  Průměr 1.5 mm
  Šířka 5.5 mm
  Výška 14.3 mm
  Délka 7.2 mm
  Váha 0.9 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.

  Náušnice presne pre vás

  Náušnice svojou variabilitou prekonajú všetky ostatné šperky. Minimalistické napichovačky, drobné detské náušničky, visiace náušnice s diamantmi či drahokamami aj veľké zlaté kruhy... Množstvu druhov náušníc zodpovedá aj pestrý výber typov zapínania. Každý šperk vytvárame tak, aby sa čo najpohodlnejšie nosil a dobre sedel. Radi však vyjdeme v ústrety vašim prianiam. Ak máte akúkoľvek požiadavku na úpravu vybraných náušníc, informujte nás o tom, prosím, v poznámke u objednávky alebo nás kontaktujte.

  Váhu šperku i jednotlivých drahokamov vždy uvádzame celkovo za obe náušnice.