MENU

  Prívesok z bieleho zlata s fialovým ametystom

  • Prívesok z bieleho zlata s fialovým ametystom
  • Prívesok z bieleho zlata s fialovým ametystom
  • XMAS Package
  Jemný náhrdelník z bieleho 14 kt zlata. Na klasickej retiazke je voľne zavesený prívesok s výrazným okrúhlym ametystom s priemerom 6 mm. Zaujímavý tip na darček pre milovníčky farebných prírodných drahokamov.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  366 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0648092
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Ametyst fialový
  Brus guľatý
  Průměr 6 mm
  Váha 0.70 ct
  Váha 2.9 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.