MENU

Detské náušnice kytička

  • Detské náušnice kytička
  • Detské náušnice kytička
  • Detské náušnice kytička
  • Detské náušnice kytička
  • XMAS Package

Roztomilé detské náušnice zo žltého 14 kt zlata v tvare kvietkov. Každú náušnicu zdobí päť okrúhlych zirkónov, ktoré im dodávajú krásne trblietanie. Špeciálne detské zapínanie brizura robí z náušníc šperk, ktorý je vhodný aj pre tie najmenšie parádnice.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

191.30 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0518013
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Zirkónia
Pôvod laboratórny
Priemer 2.5 mm
Šířka 7.5 mm
Výška 14 mm
Váha 1.5 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.

Náušnice presne pre vás

Náušnice svojou variabilitou prekonajú všetky ostatné šperky. Minimalistické napichovačky, drobné detské náušničky, visiace náušnice s diamantmi či drahokamami aj veľké zlaté kruhy... Množstvu druhov náušníc zodpovedá aj pestrý výber typov zapínania. Každý šperk vytvárame tak, aby sa čo najpohodlnejšie nosil a dobre sedel. Radi však vyjdeme v ústrety vašim prianiam. Ak máte akúkoľvek požiadavku na úpravu vybraných náušníc, informujte nás o tom, prosím, v poznámke u objednávky alebo nás kontaktujte.

Váhu šperku i jednotlivých drahokamov vždy uvádzame celkovo za obe náušnice.