MENU
NA SKLADE

Nežný zásnubný prsteň z ružového zlata s morganitom

  • Nežný zásnubný prsteň z ružového zlata s morganitom
  • Nežný zásnubný prsteň z ružového zlata s morganitom
  • Nežný zásnubný prsteň z ružového zlata s morganitom
  • Nežný zásnubný prsteň z ružového zlata s morganitom
  • XMAS Package

Romantický zásnubný prstienok z ružového 14 kt zlata zdobí svetlo ružový morganit v guľatom výbruse s priemerom 6 mm. Tento nádherný drahokam je uchytený pomocou štyroch krapní, ktoré pripomínajú lístky kvetiny, a dodávajú šperku nežný nádych.

Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

821.74 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0696034
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Morganit
Brus guľatý
Priemer 6.0 mm
Váha 0.700 ct
Šířka 1.75 mm
Váha 2.35 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.