MENU

Nežný zásnubný prsteň z ružového zlata s morganitom

  • Nežný zásnubný prsteň z ružového zlata s morganitom
  • Nežný zásnubný prsteň z ružového zlata s morganitom
  • Nežný zásnubný prsteň z ružového zlata s morganitom
  • Nežný zásnubný prsteň z ružového zlata s morganitom
  • XMAS Package

Romantický zásnubný prstienok z ružového 14k zlata zdobí svetlo ružový morganit v guľatom výbruse s priemerom 6 mm. Tento nádherný drahokam je uchytený pomocou štyroch krapní, ktoré pripomínajú lístky kvetiny, a dodávajú šperku nežný nádych.

Prsteň vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

821.74 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0696034
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Morganit
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Priemer 6.0 mm
Váha 0.700 ct
Šírka 1.75 mm
Váha 2.35 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.