MENU
NOVINKA NA SKLADE

Prsteň z ružového zlata s oválnym morganitom

  • Prsteň z ružového zlata s oválnym morganitom
  • Prsteň z ružového zlata s oválnym morganitom
  • Prsteň z ružového zlata s oválnym morganitom
  • Prsteň z ružového zlata s oválnym morganitom
  • XMAS Package

Jemný prstienok zo 14k ružového zlata zdobí svetloružový morganit v oválnom výbruse. Obrúčka prsteňa zaujme originálnym dizajnom pripomínajúcim špirálu. Šperk pôsobí veľmi elegantne a nežne. Poteší romanticky ladené ženy s láskou k farebným drahokamom.

Prsteň vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

604.35 € Vyžiadať na tovar
KÓD R0248814
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Morganit
Pôvod prírodný
Výbrus ovál
Šírka 5 mm
Výška 7 mm
Váha 0.7 ct
Váha 2.00 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.